Závody v Itálii

15.09.2012 15:29

Přípravy začaly už dlouho dopředu. Nakoupit vše potřebné, vše domluvit.. A když konečně nastalo 15.9. mohlo se jet. Těšila jsem se jako malé dítě a celou dobu se modlila, aby se pár dní předem něco nestalo. Ale nestalo a my opravdu odjeli. Jeli jsme o několik dní dříve, abychom sehnali ubytování a stihli se vykoupat v moři. V úterý jsme zašli na přejímku - Italové nechtěli vidět ani očkovací průkaz (čímž mě dost překvapili). Od středy jsme závodili.

Ve středu se běžely družstva elita: Já, Bára Banýrová a Kačka Kůrková. V 1.běhu jsme byly 7., ve 2.běhu 8. a celkově 4. To nás posunulo do sobotního finále.
Ve čtvrtek se běželi jednotlivci elita: 1.běh jsme sice s Dorčou doběhly, ale nakonec jsme byly stejně disk (trestné body a 2chyby - nechtěla na houpačku a já jí vytáhla ze slalomu i když naběhla dobře) a 2.běh jsem na poslední překážce rukou shodila časomíru, takže taky disk.
Ve čtvrtek odpoledne ještě Pája běžela Tunnel cup open a s čistým během dopadla 17. (a že to nebylo úplně jednoduché)
V pátek jsem běžela já Tunnel cup elita, ale už to byl děs.. Dorča skoro neběžela - a tím to bylo až 31.místo
V sobotu jsme nastoupily do finále družstev. Tentokrát se běhalo v hale - povrch byl strašný.. Nakonec jsme vyběhli 5.místo
Tímto pro nás více méně končí závodní sezona a Dorča dostane chvíli odpočinek.. A doufám, že to nebyly naše poslední zahraniční závody ;)