Štěňata - Vrh B

Kluci rostou jako z vody :) Nyní jim je 6,5 týdne. Mají za sebou 3x odčervení, 1x očkování, jsou natetovaní a mají vystavené pet pasy :) Váhově se pohybují mezi 1800-1900g. 
 
 
 
V neděli 13.3. mají všichni váhu mezi 340-358g. Na fotce nejdříve dva bikolorní a pak dva trikolorní kloučci :) 
 
8.3.2016 mezi 22.40 - 23.45 přišli na svět 4 pejsci. První vykoukl největší klučík s váhou 225g - krásný bikolorek se souměrným zbarvením. Jako druhý se narodil trikolorní pejsek - porodní váha byla 214g - je ze všech nejvíce barevný. Třetí přišel na svět další bikolorní chlapeček - váha 210g - je skoro celý bílý - jen s trochou hnědé barvy na hlavě. Poslední - tedy čtvrtý přišel na svět další trikolorní chlapeček - se souměrným zbarvením a váhou 210g. Všichni jsou v pořádku. 
 
 
Jak již bylo zmíněno v novinkách - 9. a 10.1.2016 jsme byli krýt :)
Pokud se březost potvrdí, očekáváme narození štěňátek začátkem března - případný odběr by pak byl v průběhu května (spousta lidí stále neví, že ze zákoná má být štěně u matky minimálně 50.dní - je to důležité pro jeho správný vývoj). 
Štěňátka by se mohla narodit hladká (po mamince) či broken (po tatínkovi) a samozřejmě se může objevit i hrubosrsté štěně. Bikolorní (po mamince) i trikolorní (po tatínkovi). Prostě to bude překvápko :) Přejeme si hlavně, aby vše dobře dopadlo. 
 
Nezávazné rezervace jsou možné - po předchozí domluvě je možné se přijet podívat na Misi a prostředí, kde bude případně štěndo vyrůstat :)